لوگو گروه صنعتی تکاب

درباره ما

ما متعهد به ارائه بهترین کیفیت هستیم.

گروه صنعتی تکاب بر پایه تجربه مدیران و سهامداران تاسیس گردید و از بدو تاسیس، فعالیت خود را به عنوان پیمانکار در بخش‌های مختلف مهندسی، تامین تجهیزات و اجرا آغاز نمود. کسب تجارب مختلف در اجرای پروژه‌های ملی در حوزه‌های نفت گاز، پتروشیمی و صنایع در مدت فعالیت، این شرکت را به عنوان یکی از شرکت‌های پیمانکار EPC فعال مطرح نموده است که توانایی اجرای پروژه‌های بزرگ از مرحله مهندسی تا مرحله راه اندازی و تحویل به کارفرما و ارائه خدمات پس‌ازفروش را دارد. بهره‌گیری از دانش متخصصان کارآزموده و جوان و اصرار بر رعایت اصل تعهد و مسئولیت‌پذیری ضامن پویایی و موفقیت این شرکت در اجرای پروژه‌های صنعتی بوده است. بر همین اساس همکاری موثر با کارفرمایان و جلب رضایت ایشان در زمان اجرای پروژه‌ها و پس از آن از نقاط قوت این شرکت محسوب گردیده که همراهی مشتریان و کارفرمایان در مراحل مختلف اجرای پروژه‌ها تا تحقق کامل تمامی اهداف پیش‌بینی شده در آن‌ها را به دنبال داشته است.

درباره گروه صنعتی تکاب
1378
1380
1385
1387
1389
1389

شرکت‌های زیرمجموعه گروه صنعتی تکاب

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تکاب الکتریک خدمـات خـود را در قالب تامین و تجهیز محصولات و تجهیزات برقی مورد نیاز در پـروژه‌هـای فشار ضعیف، فشار متوسط و فشار قوی، از برندهای مطرح اروپایی و آمریکایی، بـه صنایـع کشـور ارائه می‌نماید.

گروه صنعتی تکاب با تکیه بر تجربه و دانش موسسین و مدیران خود و همسو با پیشرفت روزافزون صنایع در ایران، تلاش دارد تعریفی نوین از ارائه خدمات به طیف وسیعی از مشتریان خود ارائه دهد.

تکاب متال با اتکا به سرمایه انسانی متخصص و کارآمد و بهره‌مندی از ارتباطات موثر با تولید کنندگان برتر کشور، اقدام به ارائـه‌ی طیف گسترده‌ای از خدمات نظیر مشـاوره فنـی، خدمات بازرگانی و واردات مـی‌نماید.

داستان ما

شعار تکاب

زندگی ما انسان‌ها در عصر فعلی دستخوش تغییرات غیرقابل پیش‌بینی شده و احتمالا در آینده نیز خواهد شد. تغییراتی که مواجهه و گذار از آن‌ها فقط با مشارکت جهانی و تکیه بر ابزار دانش و تکنولوژی میسر شده است. 

ما در گروه تکاب با آگاهی به این واقعیت‌های انکار ناپذیر در تلاشیم تا همچون گذشته نقش خود را در تامین کالاهای اساسی مورد نیاز صنایع کلیدی ایفا کنیم. کالاهایی که که تامین آن‌ها علاوه بر فاکتورهای مهم قبلی نیاز به حساسیت، دقت، سرعت، کیفیت و ارزش‌آفرینی متفاوت و بیش از پیش دارد.

ما برآنیم تا با همه قوا تعریف نوینی در حوزه تامین کالا و خدمات به مشتریانمان عرضه کنیم. مشتریانی که در طول سالیان حیات تکاب، آسودگی خیالشان، تمام دغدغه، تلاش و اعتبار ماست.

محسن اصفهانی - مدیرعامل گروه صنعتی تکاب

مأموریت ما

ماموریت ما ایجاد سازمانی منسجم و مبتنی بر دانش است که علاوه بر داشتن پتانسیل لازم برای تامین تجهیزات و اجرای پروژه‌های کلان و استراتژیک، بتواند بر ثروت ملی کشور تاثیر گذار بوده و آن را به طور محسوسی افزایش دهد.

چشم انداز ما

خلق و توسعه یک برند معتبر جهانی در حـوزه تامین کالا و خدمات صنعتی.
ارزش آفرینی متفاوت و ارائه تعریفی نوین از تامین کالا و خدمات در پروژه‌های کلان صنعتی.

ارزش‌ها

ما در گروه تکاب با آگاهی به واقعیت‌های انکارناپذیر در تلاشیم تا همانند گذشته نقش خود را در تامین کالاهای اساسی مورد نیاز صنایع کلیدی ایفا کنیم. کالاهایی که تامین آنها علاوه بر فاکتورهای مهم گذشته نیاز به حساسیت، دقت، سرعت، کیفیت و ارزش آفرینی متفاوت و بیش از پیش دارد.