لوگو گروه صنعتی تکاب

ما متعهد به ارائه بهترین کیفیت هستیم.

 

گروه صنعتی تکاب بر پایه تجربه مدیران و سهامداران تاسیس گردید و از بدو تاسیس، فعالیت خود را به عنوان پیمانکار در بخش‌های مختلف مهندسی، تامین تجهیزات و اجرا آغاز نمود. کسب تجارب مختلف در اجرای پروژه‌های ملی در حوزه‌های نفت گاز، پتروشیمی و صنایع در مدت فعالیت، این شرکت را به عنوان یکی از شرکت‌های پیمانکار EPC فعال مطرح نموده است که توانایی اجرای پروژه‌های بزرگ از مرحله مهندسی تا مرحله راه اندازی و تحویل به کارفرما و ارائه خدمات پس‌ازفروش را دارد. بهره‌گیری از دانش متخصصان کارآزموده و جوان و اصرار بر رعایت اصل تعهد و مسئولیت‌پذیری ضامن پویایی و موفقیت این شرکت در اجرای پروژه‌های صنعتی بوده است. بر همین اساس همکاری موثر با کارفرمایان و جلب رضایت ایشان در زمان اجرای پروژه‌ها و پس از آن از نقاط قوت این شرکت محسوب گردیده که همراهی مشتریان و کارفرمایان در مراحل مختلف اجرای پروژه‌ها تا تحقق کامل تمامی اهداف پیش‌بینی شده در آن‌ها را به دنبال داشته است.

1378
آغاز فعالیت
1380
آغاز فعالیت
1385
آغاز فعالیت
1387
آغاز فعالیت
1389
آغاز فعالیت
1389
آغاز فعالیت

پیشنهاد ما

حوزه‌های فعالیت

لوگو تکاب الکتریک
گروه صنعتی تکاب

STEEL TRADING

Steel sheets
Alloy sheets
Special sheets such as anti-wear (Hardox)
Steel pipes

تکاب سازه
اتاق کنترل - گروه صنعتی تکاب

STEEL TRADING

Steel sheets
Alloy sheets
Special sheets such as anti-wear (Hardox)
Steel pipes

لوگو تکاب متال
تکاب سازه

STEEL TRADING

Steel sheets
Alloy sheets
Special sheets such as anti-wear (Hardox)
Steel pipes

داستان ما

زندگی ما انسان‌ها در عصر فعلی دستخوش تغییرات غیرقابل پیش‌بینی شده و احتمالا در آینده نیز خواهد شد. تغییراتی که مواجهه و گذار از آن‌ها فقط با مشارکت جهانی و تکیه بر ابزار دانش و تکنولوژی میسر شده است.

ما در گروه تکاب با آگاهی به این واقعیت‌های انکار ناپذیر در تلاشیم تا همچون گذشته نقش خود را در تامین کالاهای اساسی مورد نیاز صنایع کلیدی ایفا کنیم. کالاهایی که که تامین آن‌ها علاوه بر فاکتورهای مهم قبلی نیاز به حساسیت، دقت، سرعت، کیفیت و ارزش‌آفرینی متفاوت و بیش از پیش دارد.

ما برآنیم تا با همه قوا تعریف نوینی در حوزه تامین کالا و خدمات به مشتریانمان عرضه کنیم. مشتریانی که در طول سالیان حیات تکاب، آسودگی خیالشان، تمام دغدغه، تلاش و اعتبار ماست.

مأموریت ما

ماموریت ما ایجاد سازمانی منسجم و مبتنی بر دانش است که علاوه بر داشتن پتانسیل لازم برای تامین تجهیزات و اجرای پروژه‌های کلان و استراتژیک، بتواند بر ثروت ملی کشور تاثیر گذار بوده و آن را به طور محسوسی افزایش دهد.

چشم انداز ما

خلق و توسعه یک برند معتبر جهانی در حـوزه تامین کالا و خدمات صنعتی.
ارزش آفرینی متفاوت و ارائه تعریفی نوین از تامین کالا و خدمات در پروژه‌های کلان صنعتی.

ارزش‌ها

ما در گروه تکاب با آگاهی به واقعیت‌های انکارناپذیر در تلاشیم تا همانند گذشته نقش خود را در تامین کالاهای اساسی مورد نیاز صنایع کلیدی ایفا کنیم. کالاهایی که تامین آنها علاوه بر فاکتورهای مهم گذشته نیاز به حساسیت، دقت، سرعت، کیفیت و ارزش آفرینی متفاوت و بیش از پیش دارد.

گروه صنعتی تکاب

محسن اصفهانی
مدیر عامل گروه صنعتی تکاب

گروه صنعتی تکاب

علی تهرانی
مدیر بازرگانی گروه صنعتی تکاب